BigFoote hozzászólása:

A látványos nagy highlight helyzeteink nekünk voltak (szinte kizárólag). Ugyanakkor volt hogy a Pens hosszú-hosszú pervcekig beszorított minket a harmadunkba (főleg az 1. és a 3. harmad elején), nálunk ilyenkor már mindenki a seggén vette a levegőt, ők meg lőttek vagy 5-öt. Folyamatosan a levegőbe lógott ilyenkor, hogy lesz egy megpattanó korong (akár védőről, akár csatárról), egy rebound, mellé nyúl a kapus, stb. Stresszes meccs volt, ahol meglepően jól játszottunk és ha jó csapat lennénk rutinosabb játékosokkal, akkor akár 4-5 gólt is üthettünk volna, de a befejezéseket rendre elrontottuk. Viszont náluk a nagy sztárok nem sokat mutattak.

HA lenne egy jó PP-nk állítom reális cél lenne a PO, de ugye nincs. VAlószínűleg SAkic is így gondolkodott, amikor letette Shtenkirknek a lehető legjobb ajánlatot, de ő ugye Rangersbe akart menni.